aksaraytb@tobb.org.tr
0 (382) 333 00 66

Başkan Hamit ÖZKÖK den Yeni Yıl Mesajı

Başkan Hamit ÖZKÖK den Yeni Yıl Mesajı

İyisiyle ve kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktığımız bu günlerde, umut heyecan ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Geleceğimizin daha aydınlık olabilmesi için görev ve sorumluluklarımızın yanı sıra birbirimize karşı anlayışlı, hoşgörülü, yardımsever olmayı da ilke edinerek sevdiklerimiz, ülkemiz ve tüm insanlık için çaba göstermeliyiz. Şuna inanıyoruz ki, ‘güçlü’ ve ‘mutlu’ olmaya giden yol hayatın her alanında birlik ve beraberlikten, birbirimizi anlamaktan ve sevmekten geçiyor.
Yeni yılın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Tüm Dünyayı etkisi altına alan salgının bir an önce bitmesini, yeni yılın sağlıklı ve keyifli geçmesini temenni ediyorum.
2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Bu yıl yaşadığımız salgın, doğal afetler olmak üzere birçok olayları geride bırakıp 2021 yılı hepimize Umarım, umutların yeşereceği insan hayatına yeni fırsatların doğacağı daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir.
Aksaray Ticaret Borsası olarak Gayemiz ve amacımız daima üretken, çalışkan, ilklere imza atan bir vizyona sahip olmamızdır.2020 yılı içerisinde birçok projelere, ilklere imza atıp hayata geçirdik. 2021 yılı içerisinde de yeni projelere imza atıp hayata geçireceğimiz bir yıl olması dileğimle.
Yeni yılın tüm insanlığa, ülkemize Barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
Sağlıkla Kalın.

Hamit ÖZKÖK
Aksaray Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı